logo ARID logo Prague Medical

České společnosti intervenční radiologie ČLS JEP
Nadace prof. Rösche

Vážené kolegyně, vážení kolegové,


dovolte mi Vás jménem organizačního výboru pozvat na jarní sympozium České společnosti intervenční radiologie ČLS JEP. Letos to bude již XXIV. pracovní sympozium. V tomto roce se setkáme po pěti letech opět v krásném prostředí Špindlerova Mlýna, nejvyhlášenějšího horského střediska v Čechách. Sympozium bude věnováno nevaskulárním intervencím v oblasti páteře a miniinvazivní léčba nádorů ledvin a plic. Budeme se rovněž věnovat vaskulárním intervencím při ischemické cévní mozkové příhodě a embolizacím u akutních stavů. Pokračovat bude blok novinek. Vaše aktuální vědecké výsledky z oblasti intervenční radiologie budete moci prezentovat na sympoziu, v části věnované variím. Součástí sympozia, jako již tradičně, bude rovněž sekce přednášek radiologických asistentů a sester věnujícím se intervenční radiologii.

Ve Špindlerově Mlýně bychom rádi navázali na velmi úspěšný charitativní běh proti mozkové mrtvici „Čas je mozek“, výtěžek z akce bude věnován na osvětovou činnost a pomoc pacientům po mrtvici.

Věřím, že odborný a společenský program pro Vás bude atraktivní a v co největším počtu přijedete ve dnech 30. května - 1. června 2019 do Špindlerova Mlýna.

 

Za organizační výbor a výbor CSIR ČLS JEP

MUDr. Filip Cihlář, Ph.D.

Radiologická klinika FZS UJEP a MNUL

Copyright © csir2017.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Již nezobrazovat ×